Slide1 background
Slide1 background

ENDİKAL ELEKTRONİK TELEKOMÜNİKASYON SAN. TİC.LTD.ŞTİ

   Firmamız, 1991 yılında Nural Telekom İma. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulmuş ve üretim faaliyetlerine Penguen duvar telefonu modeli ile başlamıştır. 1997 yılında ürün portföyüne Compact duvar/masa telefonu ve Ankesörlü telefon modellerini de katarak faaliyetlerini sürdürmüş ve nihayet 2002 yılında Comfort masa telefonu ve klasik ahşap telefon modellerini de tüketiciye sunarak ürün portföyünü genişletmeye devam etmiştir.

   2006 yılında Telekomünikasyon alanındaki başarı ve tecrübeler ışığında Asansör İnterkom Modülü ve Şube Telefonu modellerini piyasaya sürerek asansör elektroniği ve haberleşme sistemleri sektörüne giriş yapmıştır. Ardından Grafik LCD, Alfanümerik LCD, Asansör Güvenlik Sistemleri ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kartlar ve projeler geliştirerek ürün portföyünü genişletmiştir.

  2015 yılında Çengelköy'de bulunan 2.500 m2 kapalı alana sahip tesise geçerek bünyesinde bulunan Otomatik SMT Dizgi, SMT Fırın, Dalgalı Pota, Plastik Enjeksiyon, Ekstrüder vb. pek çok makine ile tamamen  yerli üretime ağırlık vererek ve gelişen teknolojiyi de takip ederek değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam etmektedir.

İletişim