HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Tarihçe

Nural Elektronik İma. Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1991 yılında Üsküdar/Kısıklı'da üretim faaliyetine Penguen model duvar telefonunu üreterek başlamıştır.
1997 tarihinde üretim portföyüne Compact model duvar/masa telefonunu ve Ankesörlü telefonu da katarak faaliyetlerini sürdürmüş ve nihayet 2002 yılında Comfort model masa telefonunu ile klasik ahşap telefon modellerini tüketiciye sunarak ürün portföyünü genişletmeye devam etmiştir.

2006 yılında Telekomünikasyon alanındaki tecrübeler aracılığı ile Asansör Interkom Modülü ve Şube Telefonu üretimiyle asansör sektörüne giriş yapmıştır. Ardından Grafik LCD, Alfanümerik LCD, Asansör Güvenlik Sistemleri ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli kartlar ve projeler geliştirerek ürün portföyünü genişletmiştir.

Şu an Çengelköy'de bulunan 2.500 m2 kapalı alanda 2 adet Otomatik Dizgi Makinesi , SMT Fırın, Dalgalı Pota , Enjeksiyon Makinesi vb. pek çok makine ile tamamen kendi bünyemizde ve yerli üretime ağırlık vererek, gelişen teknolojiyi de takip ederek değerli müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürmekteyiz.


Politikalarımız

Firmamız aşağıda sıralanan politikaları doğrultusunda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir :

  • Müşteri taleplerine en iyi cevabı verebilmek,
  • Sürekli gelişmek,
  • Uyumlu bir ekibin sürekliliğini sağlamak,
  • En ekonomik ürünleri üretebilmek,
  • En kaliteli ürünleri üretebilmek,
  • Dünya pazarlarıyla yarışabilmek için gereken düzen ve tedbirleri almak.

Ar-Ge

Firmamızın bünyesinde TSE normlarına uygun Ar-Ge laboratuarı bulunmaktadır.Bu laboratuarda Ar-Ge çalışanlarımız dünyadaki haberleşme ve diğer elektronik tasarımlarla ilgili olarak üst düzeyde çalışmalarına devam etmektedir.


Ürünler

Telli telekomünikasyon ürünleri, ürün portföyümüzün %70'ini kapsamaktadır.Diğer faaliyetlerimiz özel tasarım ve farklı haberleşme sistemlerini içermektedir.


Kalite ve Güven

Tüketicilerimizin daha kaliteli ve dayanıklı,uluslararası normlara ve TSE'ye uygun mamülleri iç piyasada bulabilmeleri için tüm gayretimizle faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bu doğrultuda firmamız 20.12.2002 tarihinde TÜRK TELEKOM onay belgesi,30.12.2002 tarihinde de Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'ndan Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgesi ve TSE belgesi almıştır.

 

 

 

İletişim